CFM-22900054
RoHS Compliant
Qty
Capabilities
Model Number:
CFM-22900054
Frequency
2290 MHz
Insertion Loss
3.0 dB Max
Pass Bandwidth
5 MHz / 0.8 dB Max
Stop Bandwidth
At 2210 MHz / 60.0 dB Min
Ripple
0.5 dB Max
Case
10.8 x 7.9 x 3.8 mm (SMD)
Operating Temperature
-40 to +85°C
Poles
4
Impedance
50 Ohms